Cena:
÷

BIOPHURA. Jego preparaty, dermokompatybilne, są testowane dermatologicznie. W rzeczywistości zostały one poddane rygorystycznym testom przeprowadzonym w najbardziej wykwalifikowanych i certyfikowanych laboratoriach przez najbardziej autorytatywne organy: przez Uniwersytet w Ferrarzei przez ISPE (Institut of Skin and Product Evaluation) w Mediolanie, które potwierdziły ich tolerancję skóry i formułę, która minimalizuje ryzyko alergii (zwykle spowodowanych przez tradycyjne detergenty). Oprócz CCPB jednostka kontrolująca i certyfikująca produkty ekologiczne oraz VeganOk.

BIOPHURA została zaprojektowana dla każdego. Jest odpowiedni dla najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry, od dzieci, przez osoby, u których rozwinęłysię alergiena konserwanty, perfumy lub barwniki, po tych, którzy są uczulenicodziennym stosowaniem detergentów. Jest dla wszystkich, ponieważ wszyscy dbamy o dobro naszych rodzinbez konieczności rezygnacji z higieny i skuteczności czyszczenia.

Produkty BIOPHURA nie zawierają alergenów w perfumach, silikonach, parabenach, enzymach, fosforanach, ftalanach, rozjaśniaczach optycznych, agresywnych środkach powierzchniowo czynnych, barwnikach syntetycznych, uwalniaczach formaldehydu i są testowane na obecność niklu i metali ciężkich.

Produkty BIOPHURA, dzięki swojej formule wolnej od alergenów, chronią naszą skórę przed wystąpieniem problemów związanych z reakcjami alergicznymi na skutek kontaktu lub wdychania chemikaliów zawartych w detergentach.

BioPhura

BioPhura Igienizzante - koncentrat do płukania tkanin (750 ml - 30 p) BioPhura Igienizzante - koncentrat do płukania tkanin (750 ml - 30 p)
Producent: Bio Phura
Cena: 9,95 zł (netto: 8,09 zł )
( 1 L = 13,27 zł )
szt.
zobacz więcej
BioPhura Igienizzante - płyn do mycia naczyń (500 ml) BioPhura Igienizzante - płyn do mycia naczyń (500 ml)
Producent: Bio Phura
Cena: 7,95 zł (netto: 6,46 zł )
( 1 L = 15,90 zł )
szt.
zobacz więcej
BioPhura Igienizzante - płyn do prania (1625 ml - 32 p) BioPhura Igienizzante - płyn do prania (1625 ml - 32 p)
Producent: Bio Phura
Cena: 21,95 zł (netto: 17,85 zł )
( 1 L = 13,51 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium