Cena:
÷

BIOPHURA. Jego preparaty, dermokompatybilne, są testowane dermatologicznie. W rzeczywistości zostały one poddane rygorystycznym testom przeprowadzonym w najbardziej wykwalifikowanych i certyfikowanych laboratoriach przez najbardziej autorytatywne organy: przez Uniwersytet w Ferrarzei przez ISPE (Institut of Skin and Product Evaluation) w Mediolanie, które potwierdziły ich tolerancję skóry i formułę, która minimalizuje ryzyko alergii (zwykle spowodowanych przez tradycyjne detergenty). Oprócz CCPB jednostka kontrolująca i certyfikująca produkty ekologiczne oraz VeganOk.

BIOPHURA została zaprojektowana dla każdego. Jest odpowiedni dla najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry, od dzieci, przez osoby, u których rozwinęłysię alergiena konserwanty, perfumy lub barwniki, po tych, którzy są uczulenicodziennym stosowaniem detergentów. Jest dla wszystkich, ponieważ wszyscy dbamy o dobro naszych rodzinbez konieczności rezygnacji z higieny i skuteczności czyszczenia.

Produkty BIOPHURA nie zawierają alergenów w perfumach, silikonach, parabenach, enzymach, fosforanach, ftalanach, rozjaśniaczach optycznych, agresywnych środkach powierzchniowo czynnych, barwnikach syntetycznych, uwalniaczach formaldehydu i są testowane na obecność niklu i metali ciężkich.

Produkty BIOPHURA, dzięki swojej formule wolnej od alergenów, chronią naszą skórę przed wystąpieniem problemów związanych z reakcjami alergicznymi na skutek kontaktu lub wdychania chemikaliów zawartych w detergentach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium