Salvagno

Rodzinna firma Salvagno od 1923 roku produkuje oliwkę z oliwek najwyższej jakości, dbając o każdy etap procesu produkcyjnego, aby uzyskać najlepsze jakościowo oleje. Jakość produktów Salvagno jest wynikiem prawie stuletniego doświadczenia w uprawie oliwek, które rosną w gajach oliwnych w Valpantena, wśród wzgórz Veronese. Oliwa z oliwek Salvagno znana jest na całym świecie z wyjątkowego smaku i delikatnego zapachu, ale firma nie jest ograniczona tylko do produkcji oliwy. Doświadczenie w przetwórstwie oliwek pozwoliło na poszerzenie oferty o gamę wysokiej jakości produktów zarówno w branży gastronomicznej, jak i kosmetycznej.
Od czasów starożytnych oliwa z oliwek była ceniona ze względu na swoje właściwości zmiękczające i regenerujące oraz wykorzystywana do pielęgnacji ciała, dzięki swojej szczególnej konsystencji, która sprawia, że nadaje się do odmładzania skóry, odżywiania jej i zmiękczania w dotyku.
Marka Salvagno oferuje szeroką gamę naturalnych produktów kosmetycznych, które korzystają z aktywnych składników oliwy z oliwek i odżywiają skórę, utrzymując ją witalną i elastyczną.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium