Salvagno

Rodzinna firma Salvagno od 1923 roku produkuje oliwkę z oliwek najwyższej jakości, dbając o każdy etap procesu produkcyjnego, aby uzyskać najlepsze jakościowo oleje. Jakość produktów Salvagno jest wynikiem prawie stuletniego doświadczenia w uprawie oliwek, które rosną w gajach oliwnych w Valpantena, wśród wzgórz Veronese. Oliwa z oliwek Salvagno znana jest na całym świecie z wyjątkowego smaku i delikatnego zapachu, ale firma nie jest ograniczona tylko do produkcji oliwy. Doświadczenie w przetwórstwie oliwek pozwoliło na poszerzenie oferty o gamę wysokiej jakości produktów zarówno w branży gastronomicznej, jak i kosmetycznej.
Od czasów starożytnych oliwa z oliwek była ceniona ze względu na swoje właściwości zmiękczające i regenerujące oraz wykorzystywana do pielęgnacji ciała, dzięki swojej szczególnej konsystencji, która sprawia, że nadaje się do odmładzania skóry, odżywiania jej i zmiękczania w dotyku.
Marka Salvagno oferuje szeroką gamę naturalnych produktów kosmetycznych, które korzystają z aktywnych składników oliwy z oliwek i odżywiają skórę, utrzymując ją witalną i elastyczną.

Salvagno Olive Nere In Salamoia - Czarne oliwki z pestkami w solance (280 g) Salvagno Olive Nere In Salamoia - Czarne oliwki z pestkami w solance (280 g)
Producent: Salvagno
Cena: 12,95 zł (netto: 11,99 zł )
zobacz więcej
Salvagno Pate di Olive Verdi - Pasta z zielonych oliwek (130 g) Salvagno Pate di Olive Verdi - Pasta z zielonych oliwek (130 g)
Producent: Salvagno
Cena: 16,95 zł (netto: 15,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Salvagno Polpa Di Olive - Pulpa z oliwek (160 g) Salvagno Polpa Di Olive - Pulpa z oliwek (160 g)
Producent: Salvagno
Cena: 14,95 zł (netto: 13,84 zł )
szt.
zobacz więcej
Salvagno Sugo Alle Olive Nere - Sos z czarnych oliwek (180 g) Salvagno Sugo Alle Olive Nere - Sos z czarnych oliwek (180 g)
Producent: Salvagno
Cena: 16,95 zł (netto: 15,69 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium