Poleć nasz sklep

Jak skutecznie polecić nasz sklep i otrzymać bon o wartości 20 PLN? 

1. Jeżeli już jesteś naszym Klientem, posiadasz konto i zrealizowaliśmy dla Ciebie przynajmniej jedno zamówienie – możesz polecać nasz sklep! Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, zarejestruj się i złóż zamówienie, które zostanie zrealizowane.

2. Poleć nasz sklep innej osobie. Osoba polecana musi się zarejestrować na Saluti.pl i złożyć zamówienie. Podczas składania zamówienia osoba polecona musi wpisać prawidłowo Twój adres e-mail (ten sam, który podałeś w naszym sklepie zakładając konto). Adres e-mail osoby polecającej powinien być wpisany w polu „Dodatkowe informacje -> uwagi”. 

Poleć nasz sklep 

3. Zamówienie osoby polecanej musi zostać przez nas zrealizowane. 

4. W terminie 20 dni po upływie miesiąca, w którym nastąpiła realizacja (wysyłka) zamówienia dla poleconej osoby, otrzymasz od nas e-mail z kuponem rabatowym. Za Twoje kolejne zamówienie na Saluti.pl możesz zatem zapłacić 20 zł mniej! Minimalna wartość zamówienia z użyciem kuponu rabatowego to 150 PLN. Do jednego zamówienia może być użyty tylko jeden kupon. Z kuponu rabatowego będziesz mógł skorzystać w przeciągu kolejnych 30 dni

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium