Cena:
÷

Pod koniec XIX wieku, Mediolan był pulsującym centrum działalności: modne kawiarnie, teatry i światła elektryczne nakreśliły dynamiczne i tętniące życiem miasto, w którym mieszkają ogoleni mężczyźni z wąsami i kobiety, które zawsze stylizowali włosy na faliste. Firma Cella oferowała wszystko, co niezbędne do zaspokojenia nowych potrzeb estetycznych, w tym mydła, zapachy, lakier do włosów i błyszkę.
Golenie stało się ważnym wydarzeniem społecznym, okazją do spotkania i porozmawiania o gorących tematach, polityce i sporcie. Salony fryzjerskie były miejscami rytuałów i interakcji społecznych. Salony fryzjerskie od Paryża po Londyn zaczęły korzystać z profesjonalnych kosmetyków do golenia.
Domy zapachowe rywalizowały o formuły, aby zrobić najlepsze mydło. We Włoszech producenci mydła Cella starali się osiągnąć produkt najwyższej jakości. Wybrali najlepsze składniki i powoli gotowali je w kotle parowym, a następnie doprawili mydło przez kilka tygodni, aby je skupić. Ten wyjątkowy proces produkcji mydła jest doskonałym wynikiem prawdziwie oddanych producentów mydła dążących do doskonałości.
Firma Cella została odznaczona złotym medalem na wystawie powszechnej w Mediolanie w 1906 roku i Wielkim Krzyżem za osiągnięcia przemysłowe w 1908 roku: stała się wiodącą firmą we włoskim świecie kosmetyków i perfum.

Cella

Cella Balsamo dopobarba - balsam po goleniu (100 ml) Cella Balsamo dopobarba - balsam po goleniu (100 ml)
Producent: Cella
Cena: 32,50 zł (netto: 26,42 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium